Choď na obsah Choď na menu
 


Bajan Vladimír, Ing.

24. 2. 2010

BAJAN VLADIMÍR, Ing., foto, ekonóm, 49 ročný, Bratislava - Petržalka, Lenárdova 2, zam.: Bratislavský samosprávny kraj, Sabinovská 16, P.O.Box 106, 820 05 Bratislava, 02/48 264 150, 02/48 264 397, predseda@region-bsk.sk, www.bratislavskykraj.sk, profil na Facebooku, Bratislavské noviny o kandidátovi, SME o kandidátovi, v r. 2009 kandidoval na predsedu Bratislavského samosprávneho kraja ako nezávislý (podľa Bratislavské noviny.sk s podporou: Smer-SD, ĽS-HZDS, Strana zelených na Slovensku, Hnutie za demokraciu, podľa SME ho podporujú Smer – SD, ĽS – HZDS a „zelení“)

Abecedný zoznam osobností v Bratislave

Abecedný zoznam osobností v politike

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

megakasino Jarovce

(Norika Macková, 28. 2. 2010 9:07)

megakasíno Jarovce - prenesené z inej adresy

(Norika Macková - 27. 11. 2009 07:51)

P. Bajan pripájam mail zaslaný p.poslancovi Rydlovi:

Volám sa Eleonóra Macková, bývam v Petržalke, mám dvoch dospelých synov.

Prečítala som si na stránke propu Vašu kritiku ohľadne výstavby megakasín v Jarovciach pri Petržalke. Stotožňujem sa s Vašim názorom a som ochotná bojovať - a nielen ja, je nás veľa - všetkými možnými prostriedkami proti výstavbe tohto kolosu, ktorý prinesie na jednej strane určité počty pracovných miest, čo je chvályhodné, ale na druhej strane:
- ohrozí už aj tak ohrozené mravy mládeže a detí: gamblerstvo, alkoholizmus, prostitúcia...psychické poruchy, krádeže a oveľa horšie dopady,
- zvýši sa pohyb rôznych individuí v tejto oblasti,
- zničí krásnu oblasť cyklistickej a pešej turistiky, úrodné polia,
- zničí pokoj v tejto už aj tak nepokojnej oblasti, a iné.

Ako matka, aj ako slovenka, sa na toto nemôžem len tak nečinne prizerať, som ochotná spolu s priateľmi rozbehnúť podpisovú akciu, pretože viem, že ju podpíše veľa občanov tohto štátu, ktorým leží na srdci budúcnosť ich detí.
Naše deti sa všetci snažíme vychovávať v láske a vštepovať im skutočné mravné hodnoty. Kasína a hazard nie sú morálnou hodnotou, naopak.
Automaty, rulety a pod. sú nebezpečenstvom, o ktorom sám najlepšie viete, a nielen Vy, čo vyplýva aj z Vašej reakcie. Naše deti raz budú zbierať plody semienok, ktoré sme my niekedy zasiali do slovenskej zeme. A budú ich zveľaďovať. Neviem si predstaviť, ako by zveľadili semená hazardu, automatov a pochybných hier, kde sa získavajú peniaze nie poctivou prácou, ale klamstvom a podvodmi, či už len ako to niekto zvykne nazývať "šťastím". Naše deti sa musia naučiť pracovať a poctivou prácou získavať peniaze, tak ako to robili naši otcovia, dedovia a predkovia. Slovenská zem musí ostať slovenskou.

Verím preto, že urobíte v parlamente, do ktorého ste bol nami zvolený, maximum proti výstavbe kasín v Jarovciach.
Bola by som rada, keby ste informoval médiá o svojej ďalšej aktivite proti výstavbe kasín, pretože - ako som písala - stojí za Vami veľa občanov tohto štátu, ktorí sú Vás ochotní vždy podporiť, pretože vec, za ktorú bojujeme je správna nielen v očiach občanov, ale i v očiach Božích.

S úctou,
Macková N. Bratislava, Petržalka

Bajan

(jan, 28. 2. 2010 9:04)

Prenesené z inej adresy (k 28. 2. 2010 264 zhliadnutí)

Bajan

(Jan - 09. 11. 2009 08:39)

Ako moze o sebe niekto vyhlasovat, ze kandiduje ako NEZAVISLY (!!), ked je na bilboardoch jeho meno spolu so stranami Smer, HZDS, strana zelenych ?! To sa tam tie strany k nemu pripisali PROTI JEHO VOLI ?